Плата за публікацію
  • Реєстрація

Вартість публікації становить:

Для авторів з України: 100 грн за статтю, опубліковану англійською мовою, та 300 грн за статтю, опубліковану іншими мовами, незалежно від обсягу статті. Гонорар за публікацію не сплачується.

Для авторів з інших країн: публікація англійською мовою є безкоштовною; 300 грн за статтю, опубліковану іншими мовами; гонорар за публікацію не сплачується.

Оплата здійснюється за реквізитами, наданими відповідальному автору разом із листом про остаточне узгодження тексту публікації. Якщо автори не здійснюють оплату протягом десяти робочих днів з дати відправлення листа редколегією, стаття знімається з публікації у поточному номері збірника. Після внесення оплати таку статтю може бути прийнято до друку у поточному або наступних номерах збірника.

Автори отримують право на публікацію своєї статті у електронній версії журналу, а також гарантовано отримають друкований примірник журналу "Економічна та соціальна географія" зі своєю публікацією. За бажанням автори можуть замовити додаткові друковані примірники журналу за додаткову плату.

Вимоги до оформлення

Інформація для рецензентів

Завантажте анкету рецензента: 

Видавнича етика

Поточний випуск

Контактна інформація

Адреса редакційної колегії:

м. Київ, МСП-680, проспект Академіка Глушкова, 2, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, географічний факультет, кафедра економічної та соціальної географії

Тел.: 8 (044) 521-32-04,
8 (044) 521-32-24