Хроніка
  • Реєстрація

12-17 квітня 2015 р. аспірантка 1 року навчання кафедри метеорології та кліматології Галицька Євгенія взяла участь у Генеральній Асамблеї Європейського Союзу Наук про Землю EGU-2015, Відень, Австрія.

Тези доповіді «Оцінка впливу лісових пожеж на розподіл аерозолів в атмосфері над Києвом на прикладі літа 2010 року» у співавторстві з кандидатом фізико-математичних наук Данилевським Василем Олексійовичем та доктором географічних наук, професором Сніжком Сергієм Івановичем були нагородженні грантом та затверджені на постерну доповідь, яку представляла Євгенія у Відні.

Зокрема, протягом зазначеного періоду Євгенія відвідала усні та постерні доповіді з наземних та супутникових засобів досліджень аерозолів в атмосфері; інтерактивні постерні доповіді PICO – Presenting Interactive Content.

За статистикою, наведеною на офіційному веб-ресурсі http://www.egu2015.eu/ міжнародну конференцію відвідали майже 12 тисяч науковців із 108 країн світу (23% з яких були студентами). Зокрема, з України було зареєстровано 13 учасників.

Вимоги до оформлення

Інформація для рецензентів

Завантажте анкету рецензента: 

Видавнича етика

Поточний випуск

Контактна інформація

Адреса редакційної колегії:

м. Київ, МСП-680, проспект Академіка Глушкова, 2, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, географічний факультет, кафедра економічної та соціальної географії

Тел.: 8 (044) 521-32-04,
8 (044) 521-32-24