Конференції
  • Реєстрація

Географічний факультет і Наукове товариство студентів і аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують усіх бажаючих взяти участь у XI Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молоді науковці - географічній науці», яка відбудеться 19-20 листопада 2015 року, м. Київ.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Умови участі: до 15 жовтня надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тези доповіді (не більше 3 сторінок), реченню наукового керівника та заповнити  анкету. У якості рецензії приймається підпис наукового керівника із написом «Рекомендовано до друку» на титульній сторінці тез.

Оформлення: у темі листа з вкладеними файлами необхідно прописати “П. І. П. Тези на конференцію”. Вкладені файли повинні називатися виключно таким чином:

Іванов Іван Іванович - РОЛЬ ЛОГІСТИКИ У СВІТІ.

Іванов Іван Іванович - РЕЦЕНЗІЯ.

Зразок оформлення матеріалів міститься у доданому файлі.

Напрямки роботи конференції:

Фізична географія;

Геоекологія;

Гідрометеорологія;

Картографія та ГІС; 

Суспільна географія;

Туризмознавство та рекреаційна географія.

Організаційний внесок складає 150 гривень. Організаційний внесок сплачується після прийняття тез до друку. Реквізити будуть надіслані Вам разом із повідомленням про схвальне рішення відбіркової комісії.

Проживання на час конференції оплачується окремо, орієнтовна вартість - 150 гривень за добу.

Відбір тез для участі в конференції здійснюється на конкурсній основі. Перевага буде надаватися тезам, написаним англійською мовою. Під участю у конференції розуміється публікація тез у збірнику та виступ. Заочна участь не розглядається!

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вимоги до оформлення

Інформація для рецензентів

Завантажте анкету рецензента: 

Видавнича етика

Поточний випуск

Контактна інформація

Адреса редакційної колегії:

м. Київ, МСП-680, проспект Академіка Глушкова, 2, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, географічний факультет, кафедра економічної та соціальної географії

Тел.: 8 (044) 521-32-04,
8 (044) 521-32-24